BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Spotify

 

З часом сервіси стрімінгу музичних треків повністю замінять всі інші способи прослуховування музики. Навіщо купувати дорогі альбоми в iTunes, якщо можна слухати абсолютно ті ж пісні без будь-яких обмежень і проблем? Крім того, меломани оцінять можливість постійно слухати нові пісні, змінювати стиль музичних композицій простим перетягуванням пальця, оригінальні обкладинки для треків, новинки аудіо-ринку і багато інших переваг. Шведський музичний сервіс по праву вважається кращим сервісом стрімінгу музики на нашій планеті, і сьогодні ви дізнаєтесь, як можна прослуховувати масу якісної музики і при цьому не задумуватись про завантаження. 

 

 

Музика

Величезною перевагою саме цього сервісу є можливість слухати радіо на певну тематику. Це тільки називається радіо, але насправді додаток просто відбирає з бази Spotify треки потрібного жанру і виставляє їх в ряд, для прослуховування. Дуже зручний спосіб слухати нові пісні, адже список треків постійно оновлюється і доповнюється. Крім радіо, ви так само можете вибрати потрібний жанр, виконавця або навіть вбити назву потрібної пісні в пошуку. Медіатека дійсно величезна і навіть найзапекліший фанат музики зможе знайти абсолютно все, що забажає. В цьому криється вся краса - ви можете слухати як нові треки, яких ще ніколи не чули, так і ту музику, яку прослухали вже раз сто і завчили до дірок.

 

 

Поділ

Додаток розділяє пісні на зручні жанри, завдяки чому ви легко знайдете те, що вам потрібно. Наприклад, радіо поділяють на жанри - поп, хіп-хоп, кантрі, музика 90-х, реп і так далі. Ви вибираєте потрібний жанр і переглядаєте станції, слухаєте і вибираєте ту, яка сподобалася найбільше. Те ж саме можна проробляти і з музикою в меню «Огляд». Вам пропонують музику для бігу, відпочинку, розслаблення, роботи, вечірок і танців, концентрації та інших життєвих занять. Вибравши потрібний напрямок, ви можете переглянути ще масу добірок з музикою, прослухати все це, вибрати вподобані треки.

 

 

Вартість

Spotify - платний сервіс. Ціна передплати - 9,99 доларів на місяць. Також існує можливість користуватися цим стрімінг-сервісом безкоштовно. Однак потрібно зазначити, що передплатники отримують цілий ряд переваг:

  • прослуховування музики в якості 320 Кбіт / с (при безкоштовному використанні - 160 Кбіт / с);
  • доступ до багатьох цікавих і корисних опцій;
  • відсутність настирливої ​​реклами (в безкоштовному режимі - 15-20 секунд реклами через 3-4 композиції).

Раніше на безкоштовне прослуховування існувало більшу кількість обмежень, але відносно недавно вони були зняті, що збільшило комфорт. Для щойно зареєстрованих користувачів надається демоверсія - безкоштовне використання сервісу в преміум-режимі з усіма перевагами протягом місяця. Потім потрібно, або оплатити послугу, або продовжувати слухати музику безкоштовно, але вже з відповідними обмеженнями.

 

 

Deezer

Ще кілька років тому було важко і уявити, що з вільного інформаційного простору, Інтернет перетвориться на справжнє поле бою, на якому не на життя, а на смерть зійдуться два непримиренні табори.

У цій війні одну сторону зайняли правовласники і правозахисники всіх мастей, іншу - вільні релізери і всі користувачі, які вважають, що Інтернет повинен бути відкритим для обміну файлами без будь-яких обмежень і заборон. Однак є й такі хто дотримується середнього думки.

А чи не можна зробити так, щоб і закон не порушувати і вільним себе почувати? Виявляється можна! Рішенням цього болючого питання стало створення веб-орієнтованого музичного сервісу Deezer.

Після реєстрації і скромною плати (7 євро/місяць) користувач отримує доступ більш ніж до 20 мільйонів музичних треків і 30-ти тисяч радіостанцій всього світу. Можливості сервісу величезні. Ви можете прослуховувати і завантажувати свої улюблені композиції в необмеженому обсязі і до того ж абсолютно легально.


Забудьте про настирливу ​​реклами та погану якість звуку. Всі зібрані на Deezer композиції відрізняються високою якістю. Прослуховувати музику можна як на комп'ютері, так і будь-якому іншому пристрої - планшет, смартфон або мобільний телефон. При цьому зовсім не потрібно бути постійно підключеним до Інтернету, ви можете завантажити аудіотреки на ваш ПК і прослуховувати їх в режимі оффлайн.

 

Крім прослуховування музики ви зможете переглядати дискографію і біографію виконавця, створювати плейлисти, читати коментарі до альбомів, організовувати підписки, ділитися посиланнями з іншими користувачами.

Плюс до всього ви отримуєте мікшерний веб-пульт, набір веб-додатків (App Studio), потужний вбудований пошук, а також безліч інших корисних функцій. При реєстрації ви можете вибрати тарифний план Discovery, Premium і Premium +.

 

 

Безкоштовний пробний період становить 15 днів (обмежень на прослуховування, викачування і використання внутрішніх функцій немає), після чого доступно тільки 30-секундне попереднє прослуховування і радіостанції. Платна підписка Deezer Premium + дозволить насолоджуватися контентом без обмежень і реклами за 7 євро на місяць. Перші 30 днів Deezer Premium + безкоштовні, що дозволить в разі будь-якого невдоволення відмовитися від платної підписки.

 

 

 Tidal

 

 Tidal - це сервіс потокового відтворення музики. Від інших його відрізняє якість треків: тут їх можна слухати в форматі FLAC.

По великому рахунку, від інших його відрізняє лише дві речі:

  • Якість звуку.
  • Ціна.

На них ми і зупинимося докладніше.

 

Якість звуку

Tidal - це єдиний стрімінговий сервіс, який пропонує користувачам слухати музику в lossless якості. Природно, це позначається на кількості переданих даних. Сумніваюся, що навіть з нашим 3G прослуховування на ходу буде комфортним, тому можливість скачувати музику в офлайн як не можна до речі.

 

      

 

Слухаючи музику по Wi-Fi, я не помітив ніякої повільності в порівнянні з Google Музикою, яка на відміну від Tidal дає можливість слухати тільки MP3. Треки вантажаться з такою ж швидкістю і я не зловив жодного зависання. Бібліотека Tidal така ж велика як і інших сервісів. Я знайшов всіх виконавців, про яких зміг згадати. Зрозуміло, з українськими співаками та групами все набагато гірше.

На презентації, присвяченій перезапуску сервісу, Jay-Z сказав, що Tidal робить упор на унікальність контенту. Тут є раніше неопубліковані відео популярних виконавців, ексклюзивні інтерв'ю та навіть документалки про те, як створювалися різні альбоми. Це дійсно цікаво.

Але повернемося до головного. Якість звуку дійсно краще, ніж в інших сервісів. Якщо слухати через зовнішній підсилювач, що ж ... Звук дійсно буде зносити голову. Варто також сказати, що Tidal доступний і на комп'ютерах і саме тут звук розгорнеться на повну силу.

 

     

 

Ціна

За круту якість звуку доведеться заплатити. І, як мені здається, занадто багато. У Tidal є два види підписки: Hi-Fi і Premium. Premium коштує $ 9,99 і відрізняється від Hi-Fi лише якістю музики - тут воно буде стандартним. Hi-Fi же обійдеться в $ 19,99 і дасть можливість слухати музику в lossless.

Радує, що є 30-денний тріал, який знімає всі обмеження і дозволяє спробувати всі функції сервісу. До речі, в Tidal є аналог Shazam, правда розпізнає музику він все ж не так добре.