BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Експозиція компанія Klipsch на виставці CES 2017 у Лас-Вегасі стала рекордною за кількістю експонатів, багато з яких приємно здивували навіть давніх шанувальників цієї легендарної марки.


Серед численних новинок на стенді компанії було декілька, які потрібно відзначити. В першу чергу, це активна акустика серії Heritage Wireless, яка вже відомими нам компактним моделями The One, The Three і The Sixes отримала дуже цікаве доповнення у вигляді пари поличних і пари підлогових колонок - остання носить назву The Fifteens.

У цих колонках поєднується класичний дизайн, популярний в Hi-Fi-індустрії в 60-ті роки (впізнавані тканинні грилі, покриття корпусів шпоном натурального дерева, класичні мідні логотипи), фірмовий рупорний ВЧ-випромінювач Klipsch і 15-дюймовий басовик, а також новітні аудіотехнології. Колонки оснащені вбудованими підсилювачами потужністю в 180 Вт, ЦАП з параметрами 24 біт / 192 кГц, повним набором входів (в тому числі USB і для підключення програвача вінілу) і Bluetooth.

Є поповнення і в класичній серії Heritage -це модель Forte III. Ці колонки, повністю виконані в дизайні легендарної «лінійки» Klipsch, виготовляються вручну на заводі в місті Хоуп і відрізняються більш вузькою передньою панеллю, ніж інша акустика серії Heritage. Колонки мають трьохполосну конфігурацію з рупорним твітером, середньочастотним динаміком з титановою діафрагмою, 12-дюймовим низькочастотним динаміком і додатковим 15-дюймовим пасивним НЧ-випромінювачем. Forte III працюють в широкому діапазоні частот і мають традиційно високу для акустики Klipsch чутливість, що забезпечує їм відмінну сумісність з будь-якими підсилювачами.

З'явилися цікаві новинки і в серії Reference - для підлоги активна акустика R-25PF. Ці колонки також оснащені входами для підключення різноманітних джерел сигналу, від ПК до програвача вінілу, і можуть стати основою першокласної стереосистеми. А нові сабвуфери Klipsch серії Reference отримали дуже зручне управління через фірмовий додаток LowControl, доступний як для iOS, так і Android. За допомогою нього можна в зручній і наочній формі проводити з професійною точністю настроювання звучання сабвуфера, так що і з цією роботою тепер впорається будь-який шанувальник домашнього кіно.

Компанія Klipsch продовжує швидко набирати популярність  у напрямку бездротового мультирум Stream Wireless. Була представлена нова модель - підсилювач Powergate Max з підтримкою технології DTS Play-Fi. Апарат оснащений висококласним ЦАП ESS з параметрами 24 біт / 192 кГц, вбудованим Фонокоректором для підключення програвачів вінілових дисків (для MM або MC-звукознімачів) і розвиває значну вихідну потужність в 180 Вт, що забезпечує його сумісність навіть з великою підлоговою акустикою.

 

 

Вельми багатообіцяюче виглядають також нові навушники Klipsch серії Heritage, виконані у фірмовому ретро дизайні з використанням добірних матеріалів - натурального дерева, металу і шкіри. Серія складається з трьох моделей, які мають напіввідчинену конструкцію, при цьому вартість навушників Klipsch, з урахуванням якості конструкції і виготовлення, досить демократична.