BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Компанія Marantz, світовий лідер в області передових аудіо технологій, представила сьогодні свою саму просунуту hi-fi комбінацію з двох компонентів. SACD / CD-плеєр / ЦАП SA-10 і підсилювач PM-10 нової серії Premium 10 засновані на інноваційних аудіо технологіях Marantz і забезпечують найкращу якість звуку - як для аудіо форматів з високою роздільною здатністю, так і для компакт-дисків. Зайнявши своє місце на вершині Серії, новий дует настільки просунувся вперед по частині технологій і якості звуку, що Marantz описує його просто як новий еталон - The New Reference.

 

SA-10 приходить на зміну SA-7, попередньому референсному програвачу дисків Marantz. Завоювавши широке визнання SA-7 був просто плеєром дисків, тому сьогодні в зв'язку зі зміною аудіо «пейзажу», з ростом популярності записів високої якості і зберігання музики на комп'ютерах, зміни стали неминучими. У зв'язку з цим, SA-10 не тільки відмінний програвач для компакт-дисків, дисків SACD і навіть музики з високою якістю, що записана на «болванках», а й найдосконаліший цифро-аналоговий перетворювач, який використовує унікальні технології, що дозволяють отримати з цифрових музичних файлів буквально все - до останнього нюансу. Для цього в ньому реалізовано поєднання перевіреного часом досвіду компанії Marantz і деяких інноваційних рішень, розроблених спеціально для цього флагманського продукту.

 

Сучасні цифрові технології уможливили заміну звичайного цифро-аналогового перетворення на щось набагато більш просунуте, що дозволяє SA-10 стати першим плеєром / USB-ЦАП, в якому насправді всередині немає ЦАП! Секрет криється в технології Marantz Musical Mastering, що представляє абсолютно новий підхід до проблеми, якій вже майже 35 років. Вона дозволяє відтворювати в кращому вигляді музику, записану в цифровому вигляді, без появи артефактів, які потребують додаткової обробки після перетворення в аналог. Двоетапний процес - МММ-перетворення і МММ-стрімінга, спирається на багатий досвід компанії Marantz, котрий бере свій початок від перших днів CD-формату, і використовує знання компанії по роботі з SACD дисками, а також прихильність до формату DSD, який стоїть за ними. Партнером для плеєра стане PM-10 - кращий інтегрований підсилювач, коли-небудь випущений Marantz. Попередні референсні підсилювачі, SC-7 / MA-9, представляли комбінацію з передпідсилювача / підсилювача потужності, але потрібно було забезпечити ще більш високу якість звуку від одного інтегрованого підсилювача. Тільки сьогодні нові технології дозволили досягти цього інженерам Marantz, одночасно зберігши аналогову конструкцію, і використавши конструкцію типу «подвійне моно» з диференціальною схемою посилення видати на виході потужність 2x400Вт. У цій новій референсній серії є місце навіть для вінілу - як і більшість підсилювачів компанії Marantz, PM-10 оснащений ретельно продуманим Фонокоректором на дискретних елементах для ММ і МС картриджів.

 

 

Marantz SA-10: найбільший крок вперед в цифровому аудіо з моменту появи CD

Ідея створення Marantz SA-10 була досить простою: сконструювати найкращий плеєр / ЦАП, коли-небудь створений компанією. Це означало повернення до витоків в кожному аспекті, починаючи з транспорту дисків і до способів обробки цифрових сигналів, а також забезпечення довговічності конструкції на майбутнє, за рахунок оснащення асинхронним USB-B роз'ємом для підключення комп'ютера.

Для відтворення дисків SACD, CD, DVD-R / RW і CD-R / RW дисків, команда Marantz уникла звичайного маршруту, прийнятого для плеєрів подібного роду, де використовуються готові комп'ютерні приводи DVD-дисків. Замість цього, прагнучи підвищити якість звуку, інженери сконструювали свій власний, новий привід SACD-М3. Це новітній механізм в авторитетній серії дискових приводів, створених для плеєрів Marantz, він створений спеціально для SA-10 і може відтворювати не тільки компакт-диски та диски SACD, але також CD або DVD болванки із записами аудіо високої роздільної здатності.

Посол бренду Marantz Кен Ішівата пояснює, що «з часів перших CD-програвачів механіка транспорту була однією з наших сильних сторін, і з SACD дисками сталося те ж саме. Звичайно, роблячи таким чином, ми несемо додаткові витрати, але якщо ми хочемо створити щось особливе, ми зобов'язані робити це. Крім того, сьогодні на ринку існує вже не так багато доступних механізмів для SACD. Втім, створити такий механізм задешево в принципі неможливо, тому його застосування обмежене тільки нашими топовими моделями ». Цифро-аналогове перетворення, доступне як для дисків, так і для зовнішніх джерел, підключених до цифрових входів плеєра, в тому числі до асинхронного USB для підключення комп'ютера - не менш складна проблема, яка потребує новаторських рішень. Замість понижуючого перетворення файлів з високою роздільною здатністю до рівня, доступного звичайним ЦАП, як це відбувається в деяких конкуруючих конструкціях, SA-10 підвищує дозвіл будь-яких сигналів до DSD256, використовуючи процес перетворення, відомий як Marantz Musical Mastering. Два еталонних тактових генератора використовуються для гарантії, щоб всі цифрові сигнали перетворювались безпосередньо в DSD256 - що в чотири рази вище стандарту SACD - без зміни частоти дискретизації, а вибір з двох налаштувань параметрів фільтра дозволить слухачеві сформувати звук за смаком.

 

Але навіщо все це? Справа в тому, що є ще друга половина пакета Marantz Musical Mastering - МММ-Stream - та, яка готує сигнал DSD256 для видачі на аналоговий вихід - до підсилювача. Вона заснована на технологіях перетворення потоку бітів, що існували в ранні роки, і це дозволяє використовувати гранично простий процес перетворення.

Старший інженер-електронік Райнер Фінк працює над референсними програвачами компакт-дисків Marantz протягом двох десятиліть, і саме він займає центральне місце в проекті створення SA-10. Він каже, що, «... оскільки я був одним з інженерів компанії Philips ще в кінці 80-х років і працював над перетворювачами типу Bitstream (останнім був DAC-7) - ми могли б спиратися на ці знання, щоб побудувати наш власний бітстрім- конвертер для SA-10 ».

Виходом процесу МММ-перетворення є, по суті, вже аналоговий сигнал, що подається потоком одиночних імпульсів дуже високої частоти. Так як найважча частина цифрової обробки вже пророблена, цей потік досить пропустити лише через дуже якісний фільтр нижніх частот, щоб отримати найчистіший аналоговий аудіо вихід. При всій своїй уявній складності, насправді це дуже просте і дуже елегантне рішення для цифрової обробки - і це унікальна гідність Marantz SA-10. Саме тому можна заявити, що це перший плеєр / USB конвертер без ЦАП - так як він йому не потрібен!

 

Marantz PM-10: міць для якості

 

Компанія Marantz починала ще в 1950-х роках як виробник підсилювачів, таких як знаменитий передпідсилювач Audio Consolette і з тих пір вона створила безліч класичних продуктів, від моделі 7/8 зовнішній підсилювач / підсилювача потужності і аж до масштабного проекту лампових підсилювачів Т1 в 1990-х роках. Тому цілком логічно, що підсилювач Marantz PM-10 в новій референсной серії теж повинен являти собою щось особливе.

PM-10 - це по суті передпідсилювач і пара моноблочних підсилювачів потужності в одному корпусі. У ньому використовується імпульсна технологія посилення, щоб видати величезну потужність - 200 Вт на канал при 8 Ом або 400 Вт на канал при 4 Ом - щоб гарантувати можливість контролю широкого розмаїття колонок і миттєво видавати великі струми, а також, щоб переконатися, що він зможе передати динамічні контрасти навіть найвимогливіших музичних пасажів.

Що стосується джерел живлення, то PM-10 має окремі блоки для передпідсилювача і для кожного з каналів підсилювача потужності, щоб забезпечити незалежність слабких сигналів, що проходять через передпідсилювач, від потужних струмів вихідних каскадів. Є також окремий блок живлення для мікропроцесора, керуючого регулюванням гучності, вибором входів і т.п., що гарантує відсутність шумів від секції управління в звуковому тракті.

Схемотехніка PM-10 повністю балансна - від вхідних секції до кінцевого каскаду підсилювача потужності: є два комплекти балансних входів, а також пара звичайних не балансних лінійних входів (плюс високоякісний фонокоректор), і сигнали з цих входів перетворюються в балансні перш, ніж поступити в підсилювач. Це забезпечує максимальну чистоту сигналу і придушення перешкод.

 

У схемі підсилювача використані знамениті гіпердинамічні підсилювальні модулі компанії Marantz (або HDAM), які представляють собою крихітні підсилювачі, зібрані з дискретних компонентів для найкращої якості звуку, а не мікросхеми операційних підсилювачів, як це зазвичай прийнято у конкурентів.

Для максимальної якості аудіо PM-10 оснащений режимом «Purest Mode» - коли відключаються всі зайві ланцюги, забезпечуючи сигналу найчистіший можливий шлях через підсилювач. Є також режим "Power Amp Direct" - з подачею сигналу прямо від вхідних секції на потужні каскади PM-10 - так він перетворюється в чистий підсилювач потужності.

Подібно SA-10, PM-10 сконструйований за найвищими стандартами, з двошаровим шасі з мідним покриттям - для чудового придушення механічних та електричних розрядів, і корпусом з товстих і масивних, немагнітних алюмінієвих панелей. Обидва продукти спираються на замовні ніжки з алюмінієвого лиття.

Колоночні клеми тут теж особливі: хоча навіть найкрутіші суперники, як правило, використовують покупні компоненти від сторонніх компаній, PM-10 оснащений новими, ексклюзивними клемами Marantz SPKT-100 +, виготовленими з особливо чистої міді.

 

Серія Premium 10: новий еталон

 

Об'єднавши все, що інженери Marantz дізналися і розробили протягом більш ніж 63 років, Серія Premium 10 являє собою інноваційне поєднання перевіреного досвіду в сфері аудіо та новаторського мислення. Вона ретельно розроблена і прекрасно виготовлена, щоб забезпечити чудову якість звуку і задати нові стандарти. Перш за все, нова Серія раніше вірна тому девізу, якого керівництво компанії Marantz дотримується впродовж багатьох років, і яке звучить так:

«Because music matters»